MESOPEELING SEBOCARE(AKNÓZNÍ PLEŤ)

MESOPEELING SeboCare

Skoncujte s nečistou a mastnou pletí!

 

Zklidnění, hydratace pleti a regenerace pokožky

Mesopeeling SeboCare je vhodným ošetřením pro pleť mastnou, nečistou či postiženou akné a to v jakémkoliv věku. Ošetření je možné podstoupit již od 15 let a je vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Výsledkem je viditelně zklidněná a hydratovaná pleť. Dochází k regeneraci struktury pokožky a póry jsou významně zmenšené. Ošetření Mesopeeling SeboCare kombinuje 2 kroky: chemický peeling, který působí bezpečně a kontrolovaně, a neinvazivní mezoterapie v programu SeboCare.

Chemický peeling

Je prováděn pomocí 10% kyseliny salicylové, díky které dojde k jemné exfoliaci rohové vrstvy pokožky, čímž je podpořena buněčná regenerace. Výsledný efekt se projeví na zlepšení stavu mastné pleti, zlepšení stavu jizev, zmenšení pórů, hydrataci a výrazného sjednocení barvy pleti v případě pigmentových skvrn.

Neinvazivní mezoterapie

– technika elektroporace. Díky této technice dochází k dočasnému otevření pórů v buněčné membráně, které umožní pronikání aktivních látek do buněk.

Průběh ošetření

Ošetření trvá přibližně 30 min., během nichž provedeme odlíčení a základní čištění pleti. Následně aplikujeme chemický peeling. Poté přistoupíme k ošetření v programu SeboCare neinvazivní mezoterapií. Po ošetření na pleť aplikujeme krém s ochranným faktorem. Při chemickém peelingu může klient cítit mírné štípání či teplo, které souvisí se změnou Ph pokožky. Tento jev je přirozenou odezvou pokožky, není nebezpečný a do několika sekund vymizí. Bezprostředně po ošetření se klient vrací do běžného života.

MESOPEELING SeboCare

Výsledky ošetření

Pokožka obličeje se stává viditelně zklidněná, hydratovaná, dochází k regeneraci její struktury, póry jsou významně zmenšené. Ošetření Mesopeeling SeboCare dlouhodobě udržuje pleť v tomto nově navozeném stavu.

Frekvence a počet ošetření

Pro udržení trvanlivého efektu se doporučuje podstoupit 4-6 ošetření, mezi kterými bychom měli dodržet odstup min. 21 dní. V období mezi ošetřeními Mesopeeling SeboCare doporučujeme podstupovat pravidelně manuální kosmetické ošetření s hlubokým čištěním komedonů, abychom omezili vznik nových zánětlivých projevů. Před manuálním ošetřením je nezbytné upozornit kosmetičku, že docházíte na naše ošetření, při kterém podstupujete chemický peeling, který se může opakovat až za 21 dní.

Indikace

Mesopeeling SeboCare je vhodným ošetřením pro pleť mastnou, nečistou či postiženou akné. Výrazně zmírňuje až odstraňuje nedokonalosti mastné pleti v jejich nejrůznějších formách. Aktivní látky působí na exfoliaci a vyloupnutí nečistot jak na povrchu pleti, tak uvnitř pórů. Dále napomáhají normalizovat činnost mazových žláz u pleti mastné, seborrhoické a postižené acné vulgaris a stabilizuje ji.

Kontraindikace

Těhotenství, laktace, nádorová onemocnění, nositelé srdečního kardiostimulátoru, blízkost kovového piercingu, akutní infekční a horečnaté stavy organismu.

KOLIK ZAPLATÍTE ZA MESOPEELING SEBOCARE ?

MESOPEELING SEBOCARE DOBA OŠETŘENÍ CENA  
1 OŠETŘENÍ OBLIČEJE 30minut 1 050Kč  
Balíček 3 OŠETŘENÍ OBLIČEJE   2 950Kč  

 

Kontakt :
aktualizováno: 04.04.2024 21:12:24