Mesopeeling antiaging

 

MESOPELING Antiaging

MESOPEELING Antiaging působí blahodárně na poškozenou a stárnoucí pleť. Vynikajících výsledků je dosaženo u pokožky se skvrnami či jizvami po akné.Jedná se o kombinaci 2 technik: chemického peelingu, který působí bezpečně a kontrolovaně, a neinvazivní mezoterapie.

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Pleť je po aplikaci výrazně mladší, jasnější a různé nedostatky jsou odstraněny.

Jedná se o rychlé a bezbolestné ošetření, které je možné aplikovat během celého roku na jakýkoliv typ pokožky.

Chemický peeling

Je nechirurgické ošetření, jehož výsledkem je šetrná exfoliace vnější vrstvy pokožky, čímž se napomáhá k její rychlejší obnově. Aplikuje se za účelem zlepšení stavu pleti poškozené sluncem, k odstranění vrásek, zlepšení stavu jizev po akné nebo neštovicích a zesvětlení či dokonce odstranění skvrn. Chemický peeling je často doporučován na pleť stárnoucí v důsledku věku či slunečního záření a na pleť s akné a skvrnami, ale je vhodné jej použít také jako prostředek pro udržení zdravějšího, pevnějšího a čistého vzhledu pleti.

Neinvazivní mezoterapie

Aplikovaná v programu "Mesosystem Antiaging" působí proti známkám stárnutí. Mezoterapie spočívá v použití proudů na střední frekvenci, díky nimž dochází k otevření vstupní cesty přes mikropóry do buněčné membrány, což má za následek proniknutí aktivních látek do
pokožky.

Průběh ošetření

Ošetření trvá celkem přibližně 30 - 45 minut, kdy je nejdříve pleť odlíčena a vyčištěna a následně je provedenchemický peeling. Poté se provádí "anti-aging" neinvazivní mezoterapií. Na závěr se aplikuje speciální pleťová maska. Po ošetření je pleť ošetřena krémem se slunečním ochranným faktorem.

Během ošetření může klient cítit míirný pocit tepla či lehkého pálení. Ve výjimečných případech může dojít k začervenání pokožky, které ale během několika málo následujících hodin zmizí.

Po ošetření se klient může nalíčit a vrátit se do běžného života. Po dobu cca 48 hodin od ošetření by klient neměl podstupovat žádná jiná profesionální ošetření pleti tak, aby pokožka absorbovala aplikované aktivní látky a odpočinula si.

Indikace

MESOPEELING Antiaging je vhodným ošetřením pro jakýkoliv typ pleti a osoby, ale zejména se doporučuje pro osoby, které mají stárnoucí pokožku vlivem slunečního záření, skvrny na pokožce, jizvy po akné, drobné vrásky nebo rozšířené póry.

Ošetření je možné kombinovat s ostatními technikami.

Výsledky ošetření

Výsledky jsou viditelné od prvního ošetření. Pokožka obličeje se stává viditelně mladší, jasnější a vyhlazenější. Drobné vrásky mizí a případné skvrny jsou světlejší. Jizvy se pomalu ztrácejí.

Frekvence a počet ošetření

Pro udržení trvanlivého efektu se doporučuje podstoupit 4 – 6 ošetření, mezi kterými by měla být pauza 21 dní.

Kontraindikace

Ošetřetření se neprovádí v případě podrážděné či zanícené pokožky nebo v případě kožního onemocnění v místě aplikace. Osoby s rakovinou kůže toto ošetření podstoupit nemohou.

 

KOLIK ZAPLATÍTE ZA MESOPEELING ANTIAGING ?

OŠETŘENÍ OBLIČEJE VČETNĚ ODLÍČENÍ A APLIKACE MASKY 30minut 1500Kč 990Kč
Kompletní ošetření obličeje,krku a dekoltu,včetně odlíčení a aplikací masky 45minut 1800Kč 1200Kč

 

 

 

Kontakt :
aktualizováno: 04.04.2024 21:12:24