PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

 
 PŘÍSTROJOVÁ                             LYMFODRENÁŽ
 
 
 
 
 
Máme řešení pro boj s celulitidou, nadváhou i otoky!
 
Detoxikujte své tělo pomocí velmi účinné přístrojové lymfodrenáže za fantastickou cenu! Jste unavená ze stálého sezení před počítačem? Vaše tělo si už na poslední sportovní výkon ani nepamatuje a někdejší hebká pleť na stehnech se začíná srážet do třaslavých hrudek? Skončete s tuky v problémových partiích a ukončete boj s celulitidou! Získejte pevnou postavu a sebedůvěru.

Představíme Vám staročínskou lékařskou metodu, která je pro Vás jak dělaná. A nejenom pro Vás. Pokud jste prodělali úraz, operaci nebo jsou - li Vaše nohy křečovými žílami zauzlované jako starý svetr, neváhejte rozkvést jako strom na jaře.

 

 

Vaše míza se rozproudí závratnou rychlostí, pročistí se Vám tělo, zlepší funkce orgánu a zbavíte se případných otoků. Lymfatické ústrojí přirovnávají odborníci ke kanalizaci a tělo k velkoměstu. Přístroj určen pro tlakovou kompresi, vyhlazení celulitidy, odvodnění těla, zlepšení vzhledu, odstranění pocitu těžkých nohou u pracovníků, kteří mají velké zatížení dolních končetin. Dochází k úpravě hmotnosti a zpevnění problematických partií a detoxikaci Vašeho organizmu.

 

 
 
                
Jedná se o přístrojovou lymfatickou kompresní masáž, kterou lze doporučit jako kúru při formování postavy (pomáhá odbourávat tuky, celulitidu). Blahodárně působí také při problémech otoků nohou (zbaví Vás pocitu těžkých nohou), při žilní nedostatečnosti a při potížích s trávením. Presoterapie je terapeutická metoda velmi často využívaná v kosmetice, fyzioterapii, estetické medicíně, onkologii a angiologii pro drenáž a redukci žilních a lymfatických edémů.Aktivuje oběh (žilní a lymfatický), stimuluje opětovné vstřebávání intersticiálních tekutin a drenáž těchto tekutin směrem k organickým filtrům.
 

 

Princip činnosti lymfodrenážního systému je jednoduchý. Hlavní jednotka přístroje pumpuje vzduch do speciálních návleků, které má klient navlečené na příslušných částech těla. Tyto návleky jsou střídavě nafukovány a upouštěny. Když je návlek naplněn vzduchem, tlak vzduchu působí (tlačí) na lidské tělo a zejména pak na jeho oběhový systém. Po chvíli je návlek částečně upuštěn a tím dojde k uvolnění tlaku. Střídání fází stlačení a uvolnění zlepšuje funkci krevního a lymfatického oběhu a tím příznivě působí na celý organismus.

 

PRESOR-03 je vybaven šesti pracovními moduly, jež díky aktivaci zpětného oběhu řeší všechny oběhové problémy. Každý z šesti pracovních modulů nabízí 9 různých programů, takže přístroj disponuje celkem 54 přednastavenými programy. Navíc je zde také možnost využití volného modulu. Je možné regulovat délku uvolnění, nafukování jednotlivých vzduchových komor v návlecích, celkovou délku  ošetření, také sekvence nafukování a tlak dosažený v každém oddíle.

 

Pro maximální účinky se doporučuje 2-3x týdně alespoň 10 ošetření po 30 minutách.
A pak až 10 ošetření pro udržení výsledku.

 

 

Účinky lymfodrenáže

  • Detoxikace, Celulitida, Péče po liposukci, Lipedém a otoky, Obezita...
  • Prevence křečových žil, Syndrom těžkých nohou, Zlepšení elasticity pokožky...
  • Regenerace a relaxace, Působí proti stáří, slabosti, únavě, nespavosti...

 

Kontraindikace:

Trpíte-li některým z níže uvedených onemocnění, je pro Vás tato masáž NEVHODNÁ! ! !

  • otoky způsobené onemocněním srdce, jater, ledvin
  • akutní virové nebo bakteriální onemocnění
  • akutní žilní onemocnění
  • onkologické onemocnění

původní cena  230Kč

 

AKČNÍ CENA

190Kč


Možnost zakoupení permice u nás v salónu :

AKCE

10 PROCEDUR + 1 ZDARMA/1400Kč/70Kč hygienické netkané nohavice


 

Kontakt :
aktualizováno: 04.04.2024 21:12:24
Nový vzkaz na e-mail
Jméno
e-mail
text
Opište číslo